Samsung

2019 yılından bugüne Samsung mobil cihazlar için Samsung adına merkezi onarım servisi olarak bakım onarım hizmeti ve kurumsal ürün grubuna yerinde onarım desteğini Türkiye Servisi olarak sağlıyoruz.
Merkezi Onarım Servisi olarak garanti dışı ürünler için tüm Türkiye genelindeki şehirler, garantili ürünler için listelenenler haricindeki tüm 72 şehirler için Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim olarak hizmet verilmektedir (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, Samsun).

Lenovo

2008 yılından günümüze Lenovo Idepad & Thinkpad grubu ürünlere Lenovo adına Türkiye Servisi olarak bakım onarım desteği sağlıyoruz.

HP

2005 yılından günümüze HP Tüketici ve Kurumsal ürün grubundaki ürünlere tüm Türkiye için yerinde (On-Site) veya adresten alım/adrese teslim (Off-Site) şeklinde yetkili bakım onarım servis desteği sağlamaktadır.

Oppo

2021 yılından günümüze Oppo telefon ve aksasuarları için yetkili servis merkezi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Realme

2021 yılından günümüze Realme cep telefonları ve aksesarları için yetkili servis merkezi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Xiaomi

2022 yılından günümüze Xiaomi cep telefonları ve aksesuarları için yetkili servis merkezi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Vivo

2021 yılından günümüze Vivo cep telefonları ve aksesuarları için yetkili servis merkezi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Tecno

2021 yılından günümüze Tecno cep telefonları ve aksesuarları için yetkili servis merkezi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Omix

2021 yılından günümüze Omix cep telefonları ve aksesaurları için yetkili servis merkezi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Oneplus

2021 yılından günümüze Oneplus cep telefonları ve aksesuarları için yetkili servis merkezi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Dell

2021 yılından günümüze Dell notebook ve PC'ler için yetkili servis merkezi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Zebra

2011 yılından günümüze Zebra markasına ait tüm ürünlerin Zebra adına bakım ve onarım desteği BDH Bilişim Destek Hizmetleri tarafından verilmektedir.

Türk Telekom

2021 yılından günümüze Türk Telekom'un yetkili satış sonrası servis merkezi olarak hizmet vermekteyiz.